Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: Ülar
Kuupäev: 21.08.2012
windsurf  vali
Nasva. Tuul 8-10 m/s S. Saabusin õhtul p17:30. Parkla oli autosid täis, aga ainult kalamehed olid kohal.

Korraks kartsin, et minu 7.0 puri on natuke suur selle ilma jaoks, aga tegelikult sain sõita küll. Alguses esimese tunni loomulikult harjutasin jälle tasakaalu lainete vahel, nii et puri oli enamus aega vees :( . Teisel tunnil sain juba natuke sõita ka. Aasadesse ja trapetsisse siiski ei saanud. Mingi nõks jääb puudu, samuti oli kaldastartidega, peaaegu sain asjale pihta. Pidin lõpuks ikka otsaga purje veest välja sikutama.
Nimi: johannes
Kuupäev: 19.08.2012
windsurf  vali
mina nasval, kus siis mujal?, ja kutid liepajas, paugutasid täna, kahjuks pole veel tulemusi ülal, aga täna oli john nats paremas tujus, kuigi olevat poomi tagaotsa lõhkunud... nasaval siis sw 8-11ms, jänksi vähe, esimene päev läänekaarest, murdlainet vaid madalikel, aga kuna lohed sõidavad, siis panen igaks juhuks 7,0 ja 125 slallika, veidi aega see komplekt toimib, kiirus on super, aga tuul tõuseb ja varsti on päris tegu, et lauda kontrollida, pole ka aega laua remondiga jamada ja nii lähen vahetan laua 105 vastu, 1 mandrimees tuleb ka lisaks, saan 3 triipu just teha kui keerab iga triibuga üha läänekaare poole ja vajub ka ära, aga just läks lõbusaks... läänekas on nagunii ebaühtlane, et tulen maha ja jõuan veel kodus nats puid saagidagi...
Nimi: johannes
Kuupäev: 14.08.2012
windsurf  vali
lisan sissekande johennese-anneli privaatlogisse.... no muidugi nasva, kus siis veel, kui keset kallist tööaega minnakse, NE 8-12ms, 8,2 ja 125 slallikas on ok, hea on, et enam 7,5 pole, muidu oleks selle kindlasti riganud ja ka tünga saanud, kuna lainet pole, siis olnuks isegi formulaga super, aga glissamiseks tuleb ikka kaldalt oma 500m ja enamgi minna, pääseb ebaühtlasest keerutavast olukorrast päris headesse tingimustesse, kahjuks pole gpsi, mõni päris kiire ots tuli ka välja, vesi endiselt soe, paljajalu ja lühike kalipso on väga mönus... tulin siis maha ja jätsin laua vette kuni purje vedasin ning vahepeal otsustas bella lauaga surfama minna, kahjuks pole sellest piraadist pilti saanud, ei tea, mis sel loomal viga???
Nimi: Anneli
Kuupäev: 07.08.2012
windsurf  vali
Nasva, SWW 9-13ms. Meil oli täna perekondlik surfiväljasõit, kõik suured ja väikesed olid kaasas. Otsustasin peale minna väikese laua ja 4,7 purjega, tuult ei olnud megapalju, lainet aga piisavalt. Kohati oli purje kõvasti üle, enamasti siiski üsna paras, sai päris hästi kihutada. Lainet ikka veidi endamisi kirusin taas, ei saa mingit sotti, mis kust suunast tuleb aga no ok, tegelikult sai hüppeid harjutada. Vesi oli tõesti soe, täna suvekalipsoga isegi ei külmetanud. Tuska teeb siiski, et täna jibe´id jälle põhiliselt sisse kukutud, olud olid küll ka keerulisemad aga see on ikka oma oskuste taga. Mõned ikka tulid siiski ka välja, igal juhul enesekindlus on selles osas kasvanud aga no tahaks tõesti juba vabalt jibe´ida iga ilmaga. mis muud kui tuleb veel harjutada. Kaldalt sain ka mõningaid näpunäiteid, mis on tore. Möllasin järjest kuni veidi väsisin ja tulin kaldale. Kuldar läks ja tegi veel mõned ägedad triibud sama setiga (tegi jibe´i kah, ise pole kaks aastat üldse lauaga sõitnud...) Igatahes mõnus surfiväsimus on kontides. Kohal oli terve seltskond meie noori kotkaid Johni juhendamisel.
Nimi: Anneli
Kuupäev: 01.08.2012
windsurf  vali
jällegi Nasval. Kuna tuul vaiksem (SW), siis mõtlen, et prooviks 5,8 poisoni + 117L käima ajada. Õigel ajal saan veel ka Henry ja Neeme oma võtmetega konteinerisse sisse päästa. Rigame siis kähku ja vee peale. Neeme läheb esimesena, me Henryga vaatame, et ohhhhoooo, kus on minek ja hüpped! Tõmbasin lausa poomi augu võrra pikemaks. Tegelikult oli tegemist petekaga. Merel tuli ikka pidevalt käima meelitada ja pumbata. Osa ajast tuli ikka tiksuda. Minu põhihuvi oli selgeks teha, kas viimane dzaibide edu oli lihtsalt koba peale või siiski... Selgus,et siiski olen vahepeal midagi vist õppinud, kuna kogu tänase sessiooni jooksul ma kordagi sisse ei käinud, vaid sain ka need vaikse tuule dzaibid tehtud, mis ennevanasti ikka sai sisse kobistatud, eriti lõpud. Kaks või kolm korda tuli merel pauti ka teha, kuna lihtsalt üldse tuult polnud. Vahepeal tulin korraks kaldale ülestõmbeotsa otsima. Vaatan, et Neeme ja Henry pakivad asju, ei viitsinud nad suuremaid rigada. Ma ise poleks ka viitsinud. Henry siis laenas mulle enda ülestõmbeotsa ja ma läksin tegin mõned triibud veel. Õnneks ei läinud seda siiski vaja. Kuigi tuul vaikis nüüdseks päris korralikult. Lainet oli ikka kah natukene ja kui vahepeal sai kihutada, siis suure laua ja purjega on päris naljakas lainelt õhku tõusta. Teine asi veel, et teinekord mingi külglaine vmt jääb veits ette ja siis on prauh silmad kõik vett täis, tükk aega pilgutan, et midagi näeks:) Tore oli.

Esimene  «  4  5  [ 6 ]  7  8  »  Viimane     kokku: 73 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast