Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002   2003   2004   2005   2006   2007   2008   2009   2010   2011   2012   2013   2014 

  2015   2016   2017   2018   2019   2020   2021 

LisajaSissekanne
Nimi: johannes
Kuupäev: 04.11.2013
windsurf  vali
SW 8-12ms, õhk +10, vesi sama, Nasva, kus siis mujal jõuab olla kui päev naa lühike, täna paistis isegi päike, aga minu maised kohmitsemised lõppesid just päikese pilvetaha minemisega, aga siis kuna John juba 7,0 ja 105 slallikaga merel oli, siis tuli võtta ka slallikas ja 7,5, õiget trimmi peale ei saanud ja pagidega oli puri liiga kinni, normaalselt liikus tänane komplekst vaid ühtlase ja nõrgema tuulega, ... no ja eks see tuul ikka jahutab ka koos veega, paksud sussid on kuhugi kaduma läinud ja nii muutusid jalad ikka poole tunniga tuimaks, võrreldes Garda pehme veega oli täna tunne nagu sõidaks lauaga asfaldil... väikese konteineri ülekontrollimisel selgus, et lauad olid ilusti oma vahedes vaid pudipadi oli kapist välja kukkunud, ehk et läks seekord suht hästi. küll aga on naabrite suur tuulik juba tormist saati puhkusel???
Nimi: johannes
Kuupäev: 29.10.2013
windsurf  vali
Nasva, eile SW max 13ms täna SW 16ms... vaevalt reisilt tulnuna, aga kohe läksime Johniga head tuult püüdma, millest lõunas puudu jäi... , kahjuks jäime eile 2 tuule vahele, ehk vaevalt tunni saimegi head tuult, vesi oli ka nats jahe, lõunamaa soojus alles sees... täna läksin jälle 4,3 purje testima, parandused tehtud, Vahur ka seltskonda pakkumas 4,0. pilt merel märksa tummisem, vesi on pea poole meetrit tõusnud, aga jäljed näitavad, et öösel on veelgi pool h võrra kõrgemal olnud. tuule tugevus on olnud selline, et meie väiksem 6m konteiner on meetri jagu kivialustelt maha tõstetud ja vaid mingi ime läbi on ta veel kaldal??? aga tänagi sain vaid tunni sõita, sest tuul hakkas vajuma, asi jälle selgem, kuidas purje edasi tuunida.

Vaata pilti
Nimi: johannes
Kuupäev: 28.10.2013
windsurf  vali
Garda, Torbole- Hamburg boatshow tuur on selleks korraks läbi. kokkuvõtteks teekond oli talutav oma maanteekmeetritelt, kütus odav Sloveenias ja Saksa külas Potsdami all, auto , kes on vahepeal AA ravi läbi teinud ei purjutanud seekord üldse, Garda äärde tasub minna, kui viitsida sõita päevas tuulele lähemale, siis saab sõita iga päev, me saime alles viimasel päeval teada, et üks majutuse adminnidest on surfimees ja teab kus puhub... tegelda saab surfi, rattasõidu, mägironimise või muidumatkamise-lebotamisega, rahvast ka talutavalt vähe, pitsad olid supperhead nagu veinidki... saks majutuse võtsime Stelle linnakeses, 19km Hamburgist aga messikeskusse sõitmiseks kulus alla pooletunni, mess ise oli palju kompaktsem ja ilmselt pisut osavõtuvaesem kui mulle, aga see-eest sai tehtud mitmeid häid diile, näiteks Xenon mastitootjaga, keemikutega , kes abiks tulevikus lauatootmise ja purjepuhastuse alal... oli paraja temperatuuriga reis, +16...20, isegi öösel 16-17 sooja, saime vihma nii minnes kui tulles, aga vähemasti pääsesime seekord lumesajust... lisatarkus, et majutust booki otse, mitte läbi vahendajate, saad odavamalt.

Vaata pilti
Nimi: johannes
Kuupäev: 22.10.2013
windsurf  vali
Garda, sajab udukat, mäed end pilve tõmmanud, läheme mägedesse lossi vallutama, korralik 1h üles jalgadele trenni, alla pidi ka ise tulema, ja vaatamata sellele, et päike ikka tuli välja, siis termokat ei tekkinud. imestan kohalike purjetamistreenerite järjekindlust lapsed olematu tuulega veele vedada ja ikka 3-4h trennid, no meil jäi vaid õhtul jõusaalis võimalus punnitada, asi seegi.

Vaata pilti
Nimi: johannes
Kuupäev: 21.10.2013
windsurf  vali
Garda, hommikul puhub järvelt ja on veits palju pilves, läheme 2ajal alles randa lootuses, et päike pilve tagant välja tuleb, ja ta tuleb, mitte palju, aga just nii palju, et alguses saab 8,2 ja 122 lauaga veits triibitada, kohalikud kutid muidugi 140 laudadega, ... teeme Johniga esialgu kordamööda selle setiga, aga siis hakkab tuul puhuma ja panen 105 +7,5 ja saan ka nii pool h veel sõita kuni päike mäetaha vajub. kohe tuleb paks udu peale ja tuul vajub ära. aga päev kirjas. tingimused olid uskumatult mönusad, vesi soe, ehk paljajalu, puhas, lainet polnudki ja glissis saamine oli tuule olemasolul lihtne, termokas muudkui tõstab lauda veest, ... kohapel saab muide rentida slalli ja formula sette 20e/h aga pikema aja peale ikka soodsamalt... meie majutus on supppper, 2km rannast kaljude vahel. basseiniga, maja all saunad, massaazid jõusaal grillinurk õues jne...

Vaata pilti

1  [ 2 ]  3  4  5  »  Viimane     kokku: 38 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast