Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
surfikohad

Koha nimiHarilaid (Haagi lõugas)
KoordinaadidPL 58:28:25 IP 21:52:40
Asukoht, kohale minemise lühike kirjeldusKah suletud 2008 aastast!!! pead otsima pealesõidu kohta ise. Loode Saaremaa, 50 km Kuressaarest, suundu Kihelkonna poole, sealt otse edasi Veere poole. Peale 5km kruusalõiku tuleb asfalt, kus keera vasakule Kurevere BP juurest. Poolsaarele viib käänuline ja kivine kruusatee, mis võib madalatele paanautodele saada saatuslikuks, poolsaare lõppu viiva tee viib aeg ajalt meri ära. Sõita võib ainult sissesõidetud radadel!!! Teel liikudes sõida mõõda looduskaitse ala viitasid, siis ei teki ekslemist rohketel teekestel.
Autoga parkimise võimalusRuumi on piisavalt, pargi tee ääres, ära sõida mööda maastikku!
Rand, vee põhi, sügavus 150 cm (kui kaugel veepiirist)Lai liivarand, põhi liivane, sügavus 150cm 30-50m
Millise tasemega sõitjatele sobib (alg-, keskmine ja hea tase)Sobib kõigile tasemetele, eriti turvaline laht on suur kauss ja tuul kannab suure tõenäosusega kaldale.
Sobivad sõidutuuledW - SW - S
Lained (chop, lainetus või murdlained, milliste tuultega millised lained)W - ilus lainetus, kalda lähedal hakkab murduma, kaugemal merel on merelainetus - pikad, kõrged, kumerad lained. SW ja S on laine väiksem ja segi.
Rigamise tingimused (muru, asfalt, liiv, tuuline või mitte)Rand liivane muru ja samblane. Rigamine kõrge kalda või metsa varjus.
Ohud (kivid, madalikud, hoovused, laevaliiklus jne.)Kohe paremal kalda lähedal madal ja kivine (väiksed kivid põhjas). Kaugel vasakul, lahe otsa juures suured kivid meres.
ToitumisvõimalusedLähim Kihelkonna 15km, pood ja baar
ÖöbimisvõimalusedLäheduses asub turismi talusid, telkimine väikselt ja vaikselt pole kah suur patt.
InfotelefonUndva Piirivalvekordon (abi ja tuul) 45 23308
Muud kommentaaridVäga ilus koht, looduskaitseala. Koeri mitte kaasa võtta või lahti lasta. Eriti sobiv Kitesurfi harrastamiseks kuna kaldal ja merel on palju ruumi.

tagasiHarilaidHaagi lõugasUudepanga lahtVättaKaugatumaNasva-MändjalaSõrveRoomassaarePidula

Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast